05 Temmuz 2007

başlık:çorap

bir zamanlar bir şehirde bir çorapçı yaşarmış. ancak gerçekte bir çorapçı değil bir gizli servis elemanıymış. tüm gizli servis elemanları gibi onun da çok önemli ve gizli bir görevi varmış. çorap satar görünen çorapçı, çoraplara dinleme cihazları takarmış. kekeme de olsalar, çorapçı herkese bu dinleyicili çoraplardan satar, ayrıca şüphelendikleri hakkında gizli raporlar hazırlarmış. ancak bu çorapçının zamanla mesleki bir zaafı oluşmuş: artık o bir ayak fetişistiymiş. sırf bu yüzden müşterilerin çorapları deneyebilmesi için bir oda yaptırtmış ve odanın dikkat çekmeyen bir köşesine kamera koymuş.

bir gün dükkânına mossad’ın elemanı olan, çok güzel bir kadın gelmiş ve çorap istemiş. tabii ki aslında istediği çorap falan değil, çorapçının cansız bedeniymiş...


çorapçı gelen güzel kadının mossad ajanı olduğunu bilemeyeceğinden ona da diğer müşterilerine davrandığı gibi davranmış. özel odaya giren kadın, çorapçının bakışlarını üzerinde hissettiği halde tüm elbiselerini çıkarmış ve külotlu çorabı giymeye başlamış.

çırılçıplak kalan mossad ajanı güzel kadın, odada bir kamera olduğunun farkındaymış,-mış da, yine de vazife icabı ve ahlakı uğruna, iki kukusu olduğunu sergilemek zorunda kalmış.

o odada ilk defa çırılçıplak bir kadını görüyor olsa da çorapçı ilk önce izlemekle yetinmiş. ta ki kadının iki kukusu olduğunu fark edene dek... bunu fark eder etmez de hemen ceplerini prezervatifle doldurmuş, dükkânda başka bir müşterinin olmamasını da fırsat bilerek kapıyı pencereyi kapamış, kadının bulunduğu odaya dalmış. çorapçı hemen soyunmuş ve kadını öpmeye başlamış. çorapçı gözlerini kapar kapamaz mossad ajanı güzel kadın dilinin altındaki tabancayı çıkarıp çorapçıyı vurmuş, öldürmüş. mossad selamı var mıymış? kim bilir ama kadın hızlıca giyinip dükkânı terk etmiş. ancak biraz telaşlı hareket etmiş olacak ki kukularından birini düşürmüş ve bu eksikliği fark etmemiş.

aslında sıkı bir katolik olan polis şefi, olay yerine geldiğinde çorapçının zavallı bedenini ve o bedenin hemen yanında duran kukuyu görmüş. şef bu kukuyu çok tanıdık bulmuş ve onu cebine atmış. mossad ajanı güzel kadının kukusuna dokunuyormuş ama herkes onun cebindeki anahtarlıkla oynadığını zannediyormuş.

şef cinayete faili meçhul damgasını vurmuş ve oradan uzaklaşmış. bir dağ evinde kadın ile buluşmuş ve kukuyu iade etmiş. mossad ajanı güzel kadın bundan dolayı çok memnun olduğundan, memnuniyetini belli etmek için şef ile öpüşmeye başlamış. ancak şef’in dili rahat durmadığı için dilin altındaki silah ateş almış ve mossad ajanı kadının kafası patlamış. hayal kırıklığına uğrayan şef, yüzüne yapışmış dişleri çektirmek için dişçi sevgilisini ararken, yeni hayaller kurmaya başlamış…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder