02 Kasım 2008

denis zilber

biraz önce the sopranos'un dördüncü sezonundan, dokuzuncu bölümü izledim. şahane bir bölümdü ama huzurumu ve sinirimi bozdu. bölüm bittikten sonra sevgili gom-player'ı kapattım ve masaüstünde duran sarı klasörlere bakarken izlediğim bölümü düşünmeye başladım. o sırada denis zilber isimli klasörü farkettim ve orada bulunan renkli ve neşeli çizimlere bakarak kendimi dengeledim.

her ay en üst sağda, arama kutusunun hemen yanında bulunan (süper tarif ettim) bölgedeki görseli değiştiriyorum böylece "küçük detaylar hayatı güzelleştirir" anlayışına uygunluk konusunda bir sorunum olduğunu iddia edecek olana verilecek cevap da hazır oluyor. her neyse, işte bu sefer aşağıdaki görsellerin de çizeri olan denis zilber'in bir görselini kullandım.

denis zilber, sitesinde verilen bilgiye göre serbest çalışan israilli bir sanatçı. şimdi açıkça belirtmek istemediğim kaynaklarımdan birinde çizimlerini görür görmez kendisine kanım kaynadı. kendisine değil çizimlerine aslında; bana ne yoksa...

aşağıdaki çizimleri sevdiysen sitesinde daha birçoğunu bulabilirsin... birkaç tane de flash animasyon çalışması var.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder