15 Aralık 2008

ayakkabı fırlatma teknikleri


hayatta ne zaman nerede kime ayakkabı fırlatman gerekeceğini bilemezsin o yüzden hazırlıklı olmakta fayda var.
hiç şüphesiz, öncelikle iyi bir ustaya, öğretmene ihtiyaç vardır ve bu tür bir iş için en mükemmel insan, en az iki adet sekiz on yaşlarında, yaramaz çocuk sahibi bir "ortalama anne"dir. özellikle hızlı hareket eden küçük cisimleri vurmada kendini geliştirmiş bu mubarek insandan "hızlı terlik çekme" (önce terlik; zamanla ayakkabı...), "hedefe derhal odaklanma" ve "isabetli atış" dersleri almak gerekiyor.
tüm bu tekniklerde (ve terliklerde) zaman içinde ustalaştıkça, kısa sürede iki ayakkabı birden atacak düzeye gelebilirsin. (neden iki ayakkabı sorusunu gözardı ediyorum)

4 yorum:

 1. ilerde "ortalama anne" olmak için gerekli pratiğimi terliklen kadim dostum kedim Sibel'de yapıyorum.
  artık hedefi onikiden vurabiliyorum...:P

  YanıtlaSil
 2. Bu konuda ders almak isteyenler varsa beni önerebilirsiniz..Kapı çaldığında yerimden kalkmamak için açma düğmesine terlik fırlatarak bu konuda kendimi çok geliştirmiş bir şahısım ben..

  YanıtlaSil
 3. mathy: "sibel" de mutludur umarım bu yeteneğinden dolayı:)

  inte: üşengeçlik insana ne yetenekler kazandırıyor yahu:)

  YanıtlaSil
 4. Iraklı gazetecinin karşısında durmakla hata etti Bush. Kendi ülkesinde, Irakta kan dökülmesine, insanların ölmesine, evlerin yıkılmasına, vatan toprağına yabancı insanların girmesine sebep olan ABD başkanına öfkesini ayakkabısını fırlatarak gösterdi. olay çok derin, bir kaç satırla anlatılamaz...

  YanıtlaSil