05 Temmuz 2008

sadece yeşil taşlarbir dolu çalışma yaptım; otomatik pilot'u gaza getirdim: ben yokken sanki ben varmış gibi davranalım diye. "bu paradoks ileride bir zarar vermesin bize?" diye sordu hatta otomatik blogger pilotu; "hayır hayır; saçmalamadığımı düşünmüyorum..." dedim, "o bakımdan sen de saçmalama..."*

sahilde plakton taklidi yapmaktan hoşlanan, 140 kiloya ulaşmış, "bu da karbon kökenli" demekte zorlandığım ("ne karbonmuş bee!") bir arkadaşımın da dahil olduğu plan gereğince 'doğa ile iç içe' üç beş gün geçireceğim. rhatsız edici bir yansımadan dolayı monitörü hafifçe çevirmek için, 'maus' imlecinini ekranın sol üst köşesine getirip hafifçe itmeye çalıştığını dehşet içinde fark eden bir adam olmamak adına herkesin kendine bazı boşluklar ayarlaması gerekiyor -evet gerekiyordur ?* blogger otomatik pilotuyla aramızdaki konuşma şöyle devam etti:
-saçmalamam da; yahu sürekli evde olduğun halde günlerce yazı girmediğin oluyor, ne bu telaş şimdi? üç beş gün öncesine kadar 'assassin's creed'den başka bir şey görmüyordu gözün!
-hah iyi hatırlattın; onunla alakalı yazı da çarşamba günü yayınlanacak.. not al...
-sen ekle ben hallederim...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder